14 Ağustos 2017

Deren ve Cem' e sevgilerimle...

Sevgili blog izleyicilerim,

Hasan ve Figen, kardeş sevgisiyle bağlı olduğum arkadaşlarım. İkisi de "can ötesi". Bu can ötelerimden armağan, bana "teyze" olmanın onurunu ve gururunu yaşatan dünya güzeli yeğenim Deren, 11 Ağustos 2017' de kendi gibi harika bir genç olan Cem' le evlendi.

Deren ve Cem, yürekleri mis gibi sevgi kokan, dünyayı güzelleştiren, çok sevilesi iki insan. İkisi de, büyük emeklerle yetiştirilmiş harika gençler:) Onlara mutluluklar diliyorum.

Bir anı  defteri hazırladım, onlar için. Yanına da "Anadolu' mun Düğün Yatağı" adlı minyatür karyolamdan çalıştım. Bunları paylaşmak ve bu güzel birliktelikten sizleri haberdar etmek istedim. Darısı yuva kurmak isteyen herkesin başına...
Sevgili Deren ve Cem! 

Yaşam boyu birbirinizi daima sevin ve hep neşe içinde, huzurlu ve sağlıklı bir hayat sürün. Yürekleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. 

Evliliğin olmazsa olmazlarından olan gök gürültülü, yağmurlu ve soğuk havalarda ise hoşgörü ve saygı şemsiyenizi açmayı, sevgi battaniyenizle örtünmeyi sakın unutmayın!

             
Barış ve hoşgörü içinde keyfim(iz)ce yaşayacağım(ız) günler diliyorum. Tekrar görüşmek üzere...

10 yorum:

 1. Sen ne büyük gönüllü bir Ablasın, Canım benim. Verdikçe yüreği coşan, yardıma hep hazır, zarif, becerikli, düşünceli,...O güzel ellerini öpeyim ki, sıcacık yüreğine ulaşsın.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım benim! Senin o güzel gülüşünle benim yüreğim hep ısınıyor zaten. Seni çok seviyorum Nehir' im ❤

   Sil
 2. Bizler bu ozel geceyi sizinle paylasmaktan buyuk bir mutluluk ve onur duyduk. Sizi seviyoruz bizimle oldugunuz icin cok tesekkur ederiz. Bu guzel suprizinize de cok sevindikk...Deren&Cem

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de sizleri çok seviyorum. Buradan Deren' ime bir kere daha teşekkür etmek istiyorum, seni yaşamımıza hediye ettiği için. ❤

   Sil
 3. Merhaba Gulay,
  Onları ne harika hediye yaptınız. Umarım yeğeniniz ve kocanız kocam ve ben kadar mutlu olurlar. Onlara mutluluk ömrü isterdim.
  Büyük kucaklama,
  Giac

  YanıtlaSil
 4. Deren ve Cem e mutluluklar diliyorum. Ayrıca onların bu kadar duygu yüklü yaratıcı ve sanatçı teyzelerini de tebrik ediyorum. Hediyen çok özel ve biricik. Buram buram sevgi kokuyor. Emeğine ve sevgisi hiç bitmek tükenmek bilmeyen yüreğine sağlık. Özel insan seni seviyorum. 😍❤

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Candan öte Candan' ım!
   Senin gibiler her yüreğe gerek. Yüreğim, yüreğimde olmandan çok memnun. Ben de seni çok seviyorum. ❤

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...