Merhaba!
"Beyaz İnci" serisininin yatak odası takımı ve koltuk takımınından sonra yemek odası takımını da nihayet tamamlayabildim. Minyatür severlere sevgilerimle... ❤ Keyfiniz bol olsun.❤
"Beyaz İnci" serisininin yatak odası takımı ve koltuk takımınından sonra yemek odası takımını da nihayet tamamlayabildim. Minyatür severlere sevgilerimle... ❤ Keyfiniz bol olsun.❤
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi5nTfAjN9txC7Cv2tL1-Wm3Yct3QaMf0qqyjBOLeF6N4wwQCTB8U5JcsSyzW9eixS007UvrlS5VU3OWsakRGhutXcFMO7f4PKATMqCE259AFhsPkRBXKu6-GvuHP5KDfqluQk2enQ-CSec/s320/20180121_221928.jpg)
Barış ve hoşgörü içinde keyfim(iz)ce yaşayacağım(ız) günler diliyorum. Tekrar görüşmek üzere...