26 Ocak 2014

Yeğenlerimin Karne Hediyeleri

Harika yeğenlerim, Yazdeniz, Okyanus ve Güzdeniz  karnelerini aldılar. Üçünün de karnesi  harika. Üçü de çok başarılı, onlarla gurur duyuyorum. Bu güzel karneler hediyesiz olmaz! Karne hediyesi olarak barbie bebeklerini daha düzenli tutabilecekleri bir askı hazırladım. Çok mutlu oldular. Canım yeğenlerim benim, ufacık şeylerle öyle mutlu oluyorlar ki...
Yazdeniz ile Güzdeniz kardeşler. Güzdeniz 4 yaşında ve kreşe gidiyor. O da karne aldı. Öğretmeni çok cicili bicili bir karne hazırlamış. Güzdeniz' in sıradışı, bağımsız bir kişiliği var. Kimse ona zorla bir şey yaptıramaz, o isterse yapar. Ama hata yaparsaçok içten bir şekilde " Üzgünüm, üzgünüm! " der. İnsan ona hiç kızamıyor. Onu çok seviyorum.  
                                  
Yazdeniz 4. sınıf öğrencisi. Harika bir karne getirdi. Titiz, çalışkan, düzenli bir öğrencidir. Çok meraklı ve  araştırmacıdır. İki okula birden devam ediyor ve ikisinde de çok başarılı. Piyano çalar ve sesi çok güzeldir. Odasının düzeninden o sorumludur. Odası hemen hemen her zaman derli topludur. Harika bir abladır. Kardeşi Güzdeniz' in; kuzenleri Okyanus' un, Deniz' in, İdil'in ve Ata' nın ablasıdır. Onları çok sever ve korur. Onunla gurur duyuyorum ve onu çok seviyorum.
    Okyanus 1. sınıf öğrencisi. Yazısı çok güzel ve çok kısa sürede okumayı öğrendi. Her gün dört defa 15' er dakika kitap okuyor. Çok sorumluluk sahibi ve ödevlerini büyük bir titizlikle düzenli olarak yapıyor. Öğretmenlerinin her dediğini büyük bir özenle yerine getiriyor. Bu yüzden karnelerinin hepsi çok başarılı. Sadece Beden Eğitimi öğretmeni, daha iyi beslenmesi gerektiğini söylemiş. Okyanus bu uyarıyı aldığı günden beri çok dikkat etmeye başladı. Dedim ya, öğretmenlerinin uyarılarına çok önem verir. Aslında çok iyi beslenir fakat üst üste iki kere çok hastalandığı için biraz kilo verdi. Onunla gurur duyuyorum ve onu çok seviyorum.

Okyanus ile Yazdeniz önümüzdeki günlerde bize yatıya gelecek. Şimdiden çok heyecanlanıyorum.


   Hazır ev dağılmışken kalan malzemeden de dikiş makineme kılıf diktim. 


Barış ve hoşgörü içinde keyfim(iz)ce yaşayacağım(ız) günler diliyorum. Tekrar görüşmek üzere...

4 yorum:

 1. Halacım ellerine sağlık .seni çok seviyorum.
  OKYANUS

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Halasının kuzusu ben seni daha çok seviyorum. Bana çok güzel ve özel duygular yaşattığın için sana çok teşekkür ederim.

   Sil
 2. harika, harika, harika... bu kadar olağanüstü güzellikleri yapabilmek için sanatkar olmak lazım. Her bir çalışmanızı hayranlıkla izledim. yiğenlerinize yaptığınız organizer ise çok çok orijinal bir fikir. Nako fb, kartopu fb veya 10 marifet gibi sitelerde ara ara yarışmalar uygulanıyor tavsiyem buraları takip edin ve yarışmalara katılın eminim dereceye girersiniz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beğeniniz ve hakımdaki düşünceleriniz beni onurlandırdı ve mutlu etti. Çok teşekkür ederim. Önerilerinizi değerlendireceğim. Tekrar görüşmek ümidiyle...

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...